MEDIA ROM INTERNATIONAL
ADRESA

Șos. București-Ploiești nr. 190A, Ciolpani

DATE CONTACT

Telefon: +4 037 400 16 99

Skype: @mediaromint.ro

Email: comenzionline@mediaromint.ro

Formular contact

REPREZENTANȚI VÂNZĂRI

Marian Savu
Manager Vânzări zona București-Muntenia: București (Sector 1, Sector 2)-Ilfov, Prahova, Buzău, Vrancea
Email: m.savu@mediaromint.ro
Tel: 0743116862

Laurențiu Barbu
Manager Vânzări zona București-Dobrogea: București (Sector 5, Sector 6)-Ilfov, Giurgiu, Ialomița, Călărași, Constanța
Email: l.barbu@mediaromint.ro
Tel: 0743116408

Bogdan Dinu
Manager Vânzări zona București-Moldova Sud: București (Sector 3, Sector 4)-Ilfov, Galați, Brăila, Tulcea
Email: b.dinu@mediaromint.ro
Tel: 0787632668

Marius Barbu
Manager Vânzări zona Moldova: Vaslui, Bacău, Iași, Neamț, Botoșani, Suceava
Email: m.barbu@mediaromint.ro
Tel: 0743116402

George Garoafa
Manager Vânzări zona Transilvania Nord: Mureș, Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș, Sălaj, Satu-Mare
Email: g.garoafa@mediaromint.ro
Tel: 0743116407

Daniel Sandu
Manager Vânzări zona Transilvania Sud: Brasov, Sibiu, Hunedoara, Alba, Covasna, Harghita
Email: d.sandu@mediaromint.ro
Tel: 0743116410

Dragos Ruset
Manager Vânzări zona Banat-Crișana: Timiș, Arad, Bihor, Mehedinți, Caraș-Severin
Email: d.ruset@mediaromint.ro
Tel: 0743116131

Alina Enache
Manager Vânzări zona Muntenia-Oltenia: Dâmbovița, Teleorman, Argeș, Vâlcea, Olt, Gorj, Dolj,
Email: a.enache@mediaromint.ro
Tel: 0743116405